Importas/ Eksportas/ Pardavimai

„Rivona“ prekes eksportuoja į Airiją, Didžiąją Britaniją, Estiją, Graikiją, Latviją, Lenkiją, Čekiją, Švediją, Norvegiją, JAV, Vokietiją.

Didžiausią eksporto dalį sudaro maisto produktai – UAB „Rivona“ gaminamos konservuotos daržovės, uogienės, sriubos, ledai ir pieno produktai.

2023 metais eksportuota produkcijos už 1,81 mln. eurų. 84,6 proc. šių pardavimų sudarė Alytaus gamybos padalinio konservuoti produktai, 3,56 proc. – pieno produktai ir valgomieji ledai.

Lietuvos rinkai UAB „Rivona“ tiekia tiek lietuviškas, tiek užsienietiškas prekes. Bendrovė įveža maisto ir pramonines prekes iš Kinijos ir beveik visų Europos Sąjungos, kai kurių Pietų Amerikos valstybių.

 

El. paštas: export@rivona.lt

Prieskonių ir priedų distribucija

Rivona prieskonių ir priedų padalinys turi 20 metų patirtį ir dirba su prieskonių bei priedų gamintojais iš viso pasaulio. Dėl savo ilgametės patirties, klientams siūlo išties didelį ir kokybišką asortimentą. Technologai - konsultantai kiekvienais metais yra kvalifikuojami, todėl jie yra geriausi savo srities žinovai. Dirbantys profesionalai, maisto pramonės gamintojams padeda atrasti naujus skonius, receptūras ir pataria technologiniais bei gamybiniais klausimais. Prieskonių ir priedų padalinys šiuo metu savo veiklą vykdo Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos rinkose, ir bendradarbiauja su populiariausiomis kompanijomis. 

 

El. paštas: uzsakymai.prieskoniai@rivona.lt