Nekilnojamas turtas

Šiuo metu bendrovei „Rivona“ priklauso 110 prekybos centrų pastatai įvairiuose Lietuvos miestuose, taip pat kitas komercinės paskirties nekilnojamasis turtas, kurį bendrovė nuomoja UAB „Norfos mažmena“, kitoms šalies įmonėms. Bendras nekilnojamojo turto patalpų plotas siekia 400 tūkst. kv. m, iš kurių apie 75 tūkst. kv. m užima komplekso „Vingis“ gamybinės, prekybinės ir administracinės patalpos Vilniuje, Savanorių pr. 176B.

Iš įmonei „Rivona“ priklausančio nekilnojamojo turto originalumu išsiskiria didieji prekybos centrai, pastatyti pagal naują koncepciją, daug dėmesio skiriant ne tik parduotuvių funkcionalumui, bet ir estetiškai patraukliam, kiekvienai prekyvietei individualiam dizainui:

  • Vieni didžiausių Šiauliuose prekybos centrai „Bruklinas“ (apie 33 tūkst. kv. m) ir „Tilžė“ (apie 32 tūkst. kv. m)
  • „Nbazė“ Vilniuje (apie 23 tūkst. kv. m)
  • Didžiausias Ukmergėje PC "Eifelis" (apie 13 tūkst. kv. m)
  • PC "Eifelis" Mažeikiuose (apie 13 tūkst. kv. m)
  • "Hyper Norfa“ Klaipėdoje, Priestočio g. ir Vilniuje, Kalvarijų g. (apie 9 tūkst. kv. m.)
  • Norfa XXL formato prekybos centrai Kaune (Šiaurės pr.), Telšiuose (Gedimino g.), Šiauliuose (Išradėjų g.), Jonavoje (Žeimių g.) ir Vilniuje (Ukmergės g.), kurių kiekvieno dydis yra apie 7-8 tūkst. kv. metrų.

Ypatingą vietą užima ir nuomininkams ypač patrauklūs įvairaus formato "Norfa" prekybos centrai mažesniuose Lietuvos miestuose- Telšiuose, Ignalinoje, Molėtuose, Anykščiuose, ar naujai statomas beveik 5000 kv.m. prekybos centras Švenčionyse, kuris bus didžiausias viso regiono traukos centras.

Nuomotis prekybos plotus šalia "Norfa" renkasi ne tik jos asortimentą papildantys smulkieji prekybininkai, tačiau ir didieji tinklai- "Jysk", "Pepco", "Sinsay", "Deichmann", "Eurokos", "Avitela", "Autoaibė" bei daugelis kitų.

"Rivona" nuolat investuoja į naujausius technologinius sprendimus bei energijos taupymo technologijas, todėl nuomininkai už komunalines paslaugas moka bene mažiausias kainas rinkoje.

 

Nuomos skyriaus vadovas

Artūras Maigys

El. paštas: arturas.maigys@norfa.lt

Tel.: +370 685 27179