Sandėliai

Bendrovės „Rivona“ sandėlių Kėdainiuose, Alytuje ir Šilalėje bendras plotas siekia apie 100 tūkst. kv. metrų.

Kėdainiuose sandėlių bendras plotas siekia beveik 80 tūkst. kv. m. Sandėlių bendras projektinis pajėgumas – arti 6 tūkst. euro padėklų per parą, o projektinė sandėliavimo talpa – apie 48000 euro padėklų. Sandėliuose sandėliuojama daugiau kaip 15 000 pavadinimų prekių. Visame sandėlių komplekse ir logistikos centre dirba vidutiniškai 320 darbuotojų.

Siekiant pagerinti darbo kokybę ir spartą, buvo rekonstruotas, išplėstas taros ir greitai gendančių produktų sandėlio plotas, kuris šiuo metu užima 18,85 tūkst. kv. metrų. Sandėlyje sumontuota automatinė prekių paskirstymo linija, kurios projektinis pajėgumas apie 9 tūkst. pakuočių per valandą. Automatiškai paskirstoma vis daugiau prekių. Dabar rūšiuojami ne tik greit gendantys produktai, bet ir alkoholiniai gėrimai, vaisvandeniai, ilgo galiojimo bakalėjos prekės, kai kurie vaisiai ir daržovės.  Automatinė prekių paskirstymo linija padidino darbo našumą, be to, prekės greičiau pristatomos į parduotuves.

 

2012m. buvo įdiegta nauja Kiemo valdymo sistema. Ją įdiegus, tiekėjai ir vežėjai iš anksto registruoja savo transporto priemonės atvykimo į sandėlį laiką, jiems nustatytu laiku priskiriama rampa. Naudojant Kiemo valdymo sistemą kur kas efektyviau planuojami iškrovimo darbai, vežėjai gali tiksliau planuoti savo darbo laiką.

 

 

2021 m. sandėliuose buvo pastatytas makulatūros, polietileno plėvelės ir PET atliekų suspaudimo presas, padidinęs darbo našumą. 

„Rivona“ savo darbe naudoja naujausias technologijas – radijo dažnio atpažinimo įrangą RFID, sandėlio valdymo sistemą ir modernius tiekimo grandinės planavimo instrumentus. Įmonė nuolat tobulina sandėlio valdymo sistemą, todėl stabiliai auga darbuotojų darbo našumas.

Lietuvos logistikos asociacija (LLA) išrinko UAB „Rivoną“ konkurso už pasiekimus logistikoje 2017 metais nugalėtoja. LLA kasmet tradiciškai apdovanoja įmones ir projektus, kurie išsiskiria savo unikalumu, yra inovatyvūs ir svarbūs Lietuvai logistikos prasme. Apdovanojimas įmonei skirtas už 5,5 mln. eurų kainavusios prekių rūšiavimo linijos Kėdainiuose paleidimą. Bendrovė pastatė specialų 5 tūkst. kv metrų sandėlį, kuriame automatiškai rūšiuojami ir paskirstomi duonos, pieno, mėsos, kulinarijos ir konditerijos gaminiai kiekvienam „Norfa“ prekybos centrui pagal poreikius.

 

Kėdainių sandėlių adresas:
Pramonės g. 19
Kėdainiai, LT - 57241
Lietuva

 

El. paštas: kedainiai.administratore@rivona.lt

 

KVS registracijos internetu intrukciją galite atsisiųsti čia.